Įvertink savo matematinius gebėjimus

Įvadas besimokantiesiems

Sveiki atvykę į įsivertinimo priemonės skiltį. Čia galite pasitikrinti savo žinias, susijusias su 27-iais matematiniais įgūdžiais. Atsakę į įsivertinimo klausimus, sužinosite savo rezultatą (jis nėra saugomas mūsų duomenų sistemoje: tai – tik informacija, skirta jums). Galite sužinoti, kuriose srityse jums reikia patobulinti savo matematinius įgūdžius ir atkreipti į tai dėmesį mokymų metu. Po mokymų raginame jus dar kartą atlikti tas pačias įsivertinimo priemonės užduotis ir palyginti savo rezultatus su pirmaisiais rezultatais, kad galėtumėte įvertinti savo pažangą.

Jums yra pateikti 2 klausimai, susiję su kiekvienu įgūdžiu. Nėra laiko limito, todėl neskubėkite atsakyti į klausimus. Užduotis galite spręsti naudodamiesi rašikliu ir popieriaus lapu, o po to teisingą atsakymą pažymėti kompiuteryje. Pasidarykite savo rezultatų kopiją (ekrano kopiją arba kopiją PDF formatu), kad galėtumėte palyginti savo rezultatus, kai dar kartą atliksite įsivertinimo užduotis.

Jums prireiks apytikriai 50 – 60 minučių atsakyti į visus klausimus ir pilnai atlikti savo matematinių gebėjimų įsivertinimą.

Maksimalus klausimų skaičius Maksimali taškų suma Išlaikymo riba procentais Išlaikymo riba skaičiais
54 54 80% 43